Cenník permanentného makeupu

Všetky zákroky sa prevádzajú s použitím povrchových anestetík  - pred zákrokom aj počas zákroku. 

Obočie - cena na všetky typy je 

včítane 1 korektúry do 2 mesiacov  

 

Magicbrows, Microblading a všetky strojové druhy 

 200 Eur

 

Pery plnekolorované -  

  včítane 1 korektúry do 2 mesiacov   

220 Eur

 

Pery zapracovaná kontúra -  

  včítane 1 korektúry do 2 mesiacov - 

200 Eur

 

Očné linky horné klasické - 

  včítane 1 korektúry do 2 mesiacov  - 

180 Eur

 

Očné linky horné tieňované - 

  včítane 1 korektúry do 2 mesiacov   

200 Eur

 

Očné linky spodné -   

včítane 1 korektúry do 2 mesiacov  

60 Eur

 

Kamufláž vlasov  -   

včítane 1 korektúry do 2 mesiacov: kúty - 250 Eur, kúty a  temeno - 500 Eur, celá hlava - 900 Eur

Prsný dvorec - 150 Eur

Tetovanie PEHY - 150 Eur

 

 
  OBOČIE  
   
   
   
   
   
   
   
 

 

Pri permanentnom makeupe obočia sa predkresľuje požadovaný tvar, ktorý sa následne vytvorí pomocou čepieľky, alebo čepieľky a prístroja do kože. Technika môže byť MAGICBROWS, MICROBLADING, alebo strojové obočie čiarkovné, prípadne púdrové.  Pri výbere farby na pigmentáciu obočia sa zohľadňuje farebný typ pokožky a farba vlasov, tvar obočia sa prispôsobuje tvaru a typu tváre. Permanentný makeup obočia vydrží cca 2 roky a môže sa podľa potreby ľubovoľne veľakrát aplikovať.  

MAGICBROWS obočia

Magicbrows je najmodernejšis unikátna technika tvorby obočia - kombinácia čepieľky a následné podtieňovanie prístrojom. Ide o vytvorenie maximálne realistického obočia. Vláskovanie pomocou čepieľky, kde sa farba aplikuje do bazálnej membrány kože, vytvára dokonalú imitáciu jednotlivých chĺpkov. Čepieľka je sterilná jednorázová, vyrobená z nehrdzavejúcej chirurgickej ocele. Tvar, umiestnenie jednotlivých chĺpkov, ich hustota a hrúbka - to sú najhlavnejšie atribúty určujúce vzhľad budúceho obočia. Celkové zahustenie a dotvorenie tvaru sa následne prevádza prístrojom na PMU,  kde sa do povrchovej vrstvy kože vpravuje menšie množstvo farby a tak vytvára medzi jednotlivými chípkami tieň. Výsledné obočie tak pôsobí kompaktne. 

MICROBLADING obočia

Microblading obočia vytvára  realisticky, mäkko a dokonale prirodzené chĺpky.Táto metóda spočíva vo vláskovaní pomocou čepieľky, kde sa farba aplikuje do bazálnej membrány kože. Čepieľka je sterilná jednorázová, vyrobená z nehrdzavejúcej chirurgickej ocele. Tvar, umiestnenie jednotlivých chĺpkov, ich hustota a hrúbka - to sú najhlavnejšie atribúty určujúce vzhľad budúceho obočia. 

STROJOVÉ TECHNIKY obočia

Medzi strojové techniky patrí čiarkované obočie a púdrové obočie. 

Čiarkované obočie sa odporúča klientkam, ktoré mali v minulosti viac ako 5x  tetované obočie, kde už koža vykazuje iné elasticko-mechanické vlastnosti. Strojčekom sa tetujú jednotlivé chĺpky obočia s variabilitou prítlaku aby aj strojčekom robený chĺpok vyzeral čo najrealistickejšie. Farbu je tu možné hlbšie vpraviť do kože, zároveň  je taktiež možná kamufláž nežiadúcich vyčnievajúcich častí starého obočia, ako sú dlhé zakrivené konce, nesymetrické začiatky a pod.  

Púdrové obočie sa robí tzv. bodkovaním a tieňovaním  strojčekom, kde požadovaný tvar vzniká zahusťovaním alebo zrieďovaním jednotlivých vpichov do kože. Obočie po zahojení pôsobí veľmi mäkko s postupne do stratena prechádzajúcimi hornými okrajmi.Tento typ obočia je vhodný pre klientky ktoré majú svoje obočie pomerne symetrické, s dostatočnou hustotou vlastných chĺpkov. 

 

 
   OČNÉ LINKY   
   
   
   
   
 

 

Mikropigmentácia očných liniek  prináša prirodzene zvýraznené oči a opticky hustejšie riasy. Očné linky sa  pigmentujú aj  medzi samotné riasy, čím je dosiahnutý efekt hustejších rias, a prirodzene nalíčeného oka. Táto metóda je vhodná pre všetky zákazníčky aj s úplnou alebo čiastočnou absenciou rias. Taktiež je riešením pre nositeľky kontaktných šošoviek a osoby s alergiou na očný make-up. Tvar linky sa vopred podkresľuje a linka sa tetuje s použitím anestetika. 

Klasické očné linky majú presne definovaný tvar s prihliadnutím na záhyby viečok. Linky sú plnofarebné v celom svojom objeme - na linky používam deep blak pigmenty s maximálnou krycou schopnosťou.  

Tieňované očné linky umožňujú vytvarovanie dlhšej linky, prípadne so zdvihnutými končekmi - pokiaľ si to oko vyžaduje a následné dotieňovanie k stredu oka tak aby linka nepôsobila mohutne. Tieňovaná plocha je tvorená zahusťovaním jednotlivými vpichnmi. 

 

 
  PERY   
   
   
   
 

 

ZVÝRAZNENIE KONTÚRY PIER TIEŇOVANÍM

Túto metódu odporúčame zákazníčkam so symetrickým tvarom a pomerne sýtou farbou pier, pri absencii výraznejšej kontúry, pre dosiahnutie prirodzeného zvýraznenia samotnej kontúry. Touto metódou nie je vhodné  opticky zväčšovať ich objem. Kontúru pier pigmentujem tón v tóne s prirodzenou farbou Vašich pier. Pre dosiahnutie naturálneho looku pery jemne tieňujem od vonkajšieho okraja smerom do stredu pery. 

PLNEKOLOROVANÉ PERY

Technika Plne kolorované pery Vám prináša vhodné riešenie, ako mať krásne upravené pery 24 hodín denne po dobu minimálne dvoch rokov, pre zvýraznenie farby ich stačí iba pretrieť balzamom či priesvitným leskom na pery. Táto metóda je určená pre zákazníčky s akýmkoľvek typom pier, rieši mierne asymetrie a taktiež sa ňou dá docieliť aj optické zväčšenie pier. Pri tejto metóde sa pery pigmentujú dvomi až tromi odtieňmi. Môžete si vybrať od jemných prirodzených odtieňov až po dramatickejšie, sýte odtiene - záleží od efektu, ktorý chcete docieliť. Pri kolorovaní sa na kontúru používa prechod od tmavšieho pigmentu, ktorý plynulo prechádza do svetlejšieho smerom k stredu úst, čím im dodá plastický a plný zmyselný vzhľad.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:Ak plánujete podstúpiť mikropigmentáciu pier a už ste niekedy v minulosti prekonali herpes v oblasi pier, je nevyhnutné aby ste 3 dni pred zákrokom užívali liečbu (Herpesin, B-komplex forte) na podporu imunitného systému organizmu ako prevenciu proti možnému výskytu herpesu počas doby hojenia po zákroku. Bližšie informácie priamo pri objednaní. 

 
 
   
   
 

TETOVANIE VLASOV, KAMUFLAGE PRSNÝCH DVORCOV,  PEHY A INÉ

VLASY

Tento druh tetovania imituje chýbajúce vlasy na rôznych  častiach hlavy, alebo celoplošne. Prístrojom sa  jemnými mikrovpichmi vpravuje do pokožky pigment, čo vytvára dojem hustého porastu hlavy. Nejedná sa teda o súvislé vyfarbenie určitej plochy hlavy, ale o imitáciu strniska  jemnými bodmi, alebo vlasov jemnými čiarkami v smere rastu pôvodných vlasov -  ktoré sú rozložené  tak, aby nevytvárali  farebné zhluky či fľaky. Tetovanie vlasov pôsobí prirodzene a vytvára dojem hustých vlasov.

PRSNÝ DVOREC

Prsný dvorec - areola mammae sa nachádza v strede prsníka, ktorého centrum tvorí prsná bradavka - papilla  mammae. Dvorec i bradavka sú prirodzene výrazne  pigmentované, na rozdiel od kože na povrchu prsníka, ktorá  je tenká a svetlá. Mikropigmentačná rekonštrukcia areoly je  estetickým a najmenej invazívnym riešením po niektorých chirurgických zákrokoch ako napríklad: odstránenie prsníkov v dôsledku ochorenia, vysunutie vtiahnutej bradavky z prsníka alebo jej úplné odstránenie, zjazvenie po implantátoch, umelé prsníky a pod. Tento druh mikropigmentácie poskytuje možnosť zrekonštruovať plným kolorovaním prsnú areolu a taktiež korekciu   prípadných jaziev.

 

 
Späť - úvod