Cenník permanentného makeupu

 

Obočie - včítane 1 korektúry do 2 mesiacov  

microblading a všetky strojové druhy 

 200 Eur

 

Pery plnekolorované -  

  včítane 1 korektúry do 2 mesiacov   

220 Eur

 

Pery zapracovaná kontúra -  

  včítane 1 korektúry do 2 mesiacov - 

200 Eur

 

Očné linky horné klasické - 

  včítane 1 korektúry do 2 mesiacov  - 

160 Eur

 

Očné linky horné tieňované - 

  včítane 1 korektúry do 2 mesiacov   

200 Eur

 

Očné linky spodné -   

včítane 1 korektúry do 2 mesiacov  

60 Eur

 

Kamufláž vlasov  -   

včítane 1 korektúry do 2 mesiacov: kúty - 250 Eur, kúty a  temeno - 500 Eur, celá hlava - 900 Eur

Prsný dvorec - 

150 Eur

 

 
  OBOČIE  
   
   
   
   
   
   
   
   
 

 

Pri permanentnom makeupe obočia sa dopĺňa požadovaný tvar, ktorý sa následne vytvorí pomocou prístroja do kože. Technika môže byť MICROBLADING, alebo strojové obočie čiarkovné, prípadne púdrové.  Pri výbere farby pigmentácie obočia sa zohľadňuje farebný typ pokožky a farba vlasov, tvar obočia sa prispôsobuje tvaru a typu tváre. Permanentný makeup obočia vydrží cca 2 roky a môže sa podľa potreby ľubovoľne veľakrát aplikovať.  

MICROBLADING obočia

Microblading je v súčasnosti najžiadanejšou technikou, pretože obočie vyzerá realisticky, mäkko a dokonale prirodzene.Táto metóda spočíva vo vláskovaní pomocou čepieľky, kde sa farba aplikuje do bazálnej membrány kože  - oddeľujúcej epidermis od dermis. Čepieľka je sterilná jednorázová, vyrobená z nehrdzavejúcej chirurgickej ocele. Tvar, umiestnenie jednotlivých chĺpkov, ich hustota a hrúbka - to sú najhlavnejšie atribúty určujúce vzhľad budúceho obočia. Medzi svetovo najuznávaješie akadémie permanentného makeupu patrí PHIBROWS academy, BILSKA academy, -kde som absolvovala úspešne školenie aj ja. Pracujem v súlade s osvojenými vedomosťami, podkreslenie, výber farby, techniku si vždy pri práci odsúhlasujem s klientkou/klientom. 

STROJOVÉ TECHNIKY obočia

Medzi strojové techniky patrí čiarkované obočie a púdrové obočie. Čiarkované obočie sa odporúča klientkam, ktoré mali v minulosti viac ako 5x strojčekom tetované obočie, kde už koža vykazuje iné elasticko-mechanické vlastnosti. Strojčekom sa tetujú jednotlivé čiarky obočia v súlade s tvarom očnicového oblúka a farbou vlasov klientky. Púdrové obočie sa robí tzv. bodkovaním strojčekom, kde požadovaný tvar vzniká zahusťovaním alebo zrieďovaním jednotlivých vpichov do kože. Obočie po zahojení pôsobí veľmi mäkko s postupne do stratena prechádzajúcimi hornými okrajmi.

 

 
   OČNÉ LINKY   
   
   
   
   
 

 

Mikropigmentácia očných liniek  prináša prirodzene zvýraznené oči a opticky hustejšie riasy. Očné linky sa  pigmentujú aj  medzi samotné riasy, čím je dosiahnutý efekt hustejších rias, a prirodzene nalíčeného oka. Táto metóda je vhodná pre všetky zákazníčky aj s úplnou alebo čiastočnou absenciou rias. Taktiež je riešením pre nositeľky kontaktných šošoviek a osoby s alergiou na očný make-up. Tvar linky sa vopred podkresľuje a linka sa tetuje s použitím anestetika. 

 

 
  PERY   
   
   
   
   
   
 

 

ZVÝRAZNENIE KONTÚRY PIER TIEŇOVANÍM

Túto metódu odporúčame zákazníčkam so symetrickým tvarom a pomerne sýtou farbou pier, pri absencii výraznejšej kontúry, pre dosiahnutie prirodzeného zvýraznenia samotnej kontúry. Touto metódou nie je vhodné  opticky zväčšovať ich objem. Kontúru pier pigmentujem zásadne tón v tóne s prirodzenou farbou Vašich pier. Pre dosiahnutie naturálneho looku pery jemne tieňujem od vonkajšieho okraja smerom do stredu pery. 

PLNEKOLOROVANÉ PERY

Technika Plne kolorované pery Vám prináša vhodné riešenie, ako mať krásne upravené pery 24 hodín denne po dobu minimálne dvoch rokov, pre zvýraznenie farby ich stačí iba pretrieť balzamom či priesvitným leskom na pery. Táto metóda je určená pre zákazníčky s akýmkoľvek typom pier, rieši mierne asymetrie a taktiež sa ňou dá docieliť aj optické zväčšenie pier. Pri tejto metóde sa pery pigmentujú dvomi až tromi odtieňmi. Môžete si vybrať od jemných prirodzených odtieňov až po dramatickejšie, sýte módne odtiene. Záleží od efektu, ktorý chcete docieliť. Pri kolorovaní sa na kontúru používa prechod od tmavšieho pigmentu, ktorý plynulo prechádza do svetlejšieho smerom k stredu úst, čím im dodá plastický a plný zmyselný vzhľad.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:Ak plánujete podstúpiť mikropigmentáciu pier a už ste niekedy v minulosti prekonali herpes v oblasi pier, je nevyhnutné aby ste 3 dni pred zákrokom užívali liečbu (Herpesin, B-komplex forte) na podporu imunitného systému organizmu ako prevenciu proti možnému výskytu herpesu počas doby hojenia po zákroku.

 
 
   
   
 

TETOVANIE VLASOV, KAMUFLAGE PRSNÝCH DVORCOV,  PEHY A INÉ

VLASY

Tento druh tetovania imituje chýbajúce vlasy na rôznych  častiach hlavy, alebo celoplošne. Prístrojom sa  jemnými mikrovpichmi vpravuje do pokožky pigment , čo vytvára dojem hustého porastu hlavy. Nejedná sa teda o súvislé vyfarbenie určitej plochy hlavy, ale o imitáciu strniska  jemnými bodmi, ktoré sú rozložené  tak, aby nevytvárali  farebné zhluky či fľaky. Tetovanie vlasov pôsobí prirodzene a vytvára dojem hustých vlasov.

PRSNÝ DVOREC

Prsný dvorec - areola mammae sa nachádza v strede prsníka, ktorého centrum tvorí prsná bradavka - papilla  mammae. Dvorec i bradavka sú prirodzene výrazne  pigmentované, na rozdiel od kože na povrchu prsníka, ktorá   je tenká a svetlá. Mikropigmentačná rekonštrukcia areoly je  estetickým a najmenej invazívnym riešením po niektorých chirurgických zákrokoch ako napríklad: odstránenie prsníkov v dôsledku ochorenia, vysunutie vtiahnutej bradavky z prsníka alebo jej úplné odstránenie, zjazvenie po implantátoch, umelé prsníky a pod. Tento druh mikropigmentácie poskytuje možnosť zrekonštruovať plným kolorovaním prsnú areolu a taktiež korekciu   prípadných jaziev.

 

 
Späť - úvod