PERMANENTNÝ MAKEUP  -  TETOVANIE  -    OBRAZY

 Zuzana Kubičková   

Štúdio CONTOUR TATTOO 

Zámocká 24, 81101 BRATISLAVA

 

 

 TU sa môžete OBJEDNAŤ 
Permanentný makeup + cenník 
Tetovanie + cenník
Moje obrazy 
Galéria 
Kontakt
         

contour.tattoo@gmail.com   

 mobil: 00421 902814722

 

MAPA

Rada vás privítam v mojom štúdiu a poradím ako zdokonaliť vašu krásu, či ozdobiť telo. V oblasti permanentného make-upu a tetovania pôsobím 10 rokov. Za kvalitou mojich služieb stoja predovšetkým referencie spokojných zákazníčok/kov. V ponuke služieb je permanentný make-up obočia, očných liniek, pier, hair tattoo, medicínska mikropigmentácia, tetovanie pieh a klasické tetovanie - art. Cieľom mojich služieb je dosiahnutie maximálne výborného výsledku práce. Každý jeden zákrok je pre mojich klientov vytvorený na mieru. Súčasťou všetkých zákrokov je konzultácia, pri ktorej si vždy  dohodneme všetky podrobnosti a detialy práce.

 

Permanentný make-up a tetovanie vykonávam špeciálnymi certifikovanými medicínskymi nástrojmi - jednorazovou tetovacou mikročepielkou alebo pigmentovacím prístrojom v tvare pera, na ktorého konci je jednorázový cartrige s jednou alebo viacerými tetovacími ihlami. Inteligentný digitálny systém zabezpečuje dokonalý výsledok či už ide o permanentný make-up tváre alebo medicínsku mikropigmentáciu. 

Tetujem  prístrojom Cheyenne Howk Tunder - ktorý v súčasnosti predstavuje vo svete špičku medzi tetovacími strojčekmi s použitím jednorazových ihiel - cartrige. Taktiež používam výhradne značkové pigmenty. Pri každom našom zákazníkovi kladiem dôraz na dodržanie najvyšších hygienických noriem  -  jednorazový hygienický materiál a pomôcky sú samozrejmosťou, takže zákrok je úplne bezpečný.

 

Výtvarnej tvorbe v rôznych podobách sa venujem celý svoj život. Je to maľba, kresba, grafika a od r. 2010 permanentný makeup a tetovanie. Pri práci na ľudskej koži je to viac - menej o istote, kde môžem zúročiť svoje dlhoročné maliarske skúsenosti.